«Як розповідати про проєкт в соціальних мережах», – навчали на заключному тренінгу таборування для населення сільської місцевості

У Львівському палаці мистецтв відбулася третя і завершальна зустріч-тренінг для переможців проєкту “Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості” та “Веселі канікули християнсько-мистецького спрямування”.

Марія Тищенко, комунікаційна менеджерка відділу розвитку громад “БО Львівська освітня фундація”, провела для учасників навчання на тему : «Як розповідати про проєкт в соціальних мережах». Цього разу команди постали в зовсім незвичних для себе ролях: піар-менеджери, фешн-експерти, інстаграм-блогери. Учасники презентували свої ідеї через аплікацію, а також мали можливість презентувати ідеї, вчилися аналізувати та працювати в командах.

Обговорювали теми: соціальні медіа, створення соціальних сторінок та реклами, створення інтернет-контенту, якісне висвітлення новин, щоденний постинг, оцінка ефективності.

Це був 3-й і завершальний етап навчань. Участь у них взяли близько 25 учасників (працівники бібліотек, народних домів та парафіяльні священики з різних районів Львівщини). Після цього у громадах зможуть приступити до реалізації соціально-культурних проєктів.

Проєкт “Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості” та “Веселі канікули християнсько-мистецького спрямування” департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА спільно з Львівською освітньою фундацією реалізовують вже вчетверте. Цьогоріч з 70 поданих заявок на конкурс було обрано 11 громад області, які отримають фінансування на проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування.