З нагоди професійного свята у Львівській ОДА відзначили найкращих працівників ЦНАПів

В Україні вперше відзначають професійне свято – «День адміністратора центру надання адміністративних послуг». Відтак, сьогодні, 6 вересня, подяками нагородили найкращих працівників ЦНАПів на Львівщині.

Привітали керівників ЦНАПів з нагоди їх професійного свята перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик, директор департаменту економічної політики ОДА Степан Куйбіда та начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Тарас Грень.

«Завдяки вашій роботі кожен з нас переконався наскільки ефективними є Центри надання адміністративних послуг, переоцінив їхнє завдання та функції. Адже завдяки вам, стереотип про бюрократичну тяганину відходить у минуле, а процес отримання послуги став легким, цивілізованим та проєвропейським», – наголосив перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик.

Отож, за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг у Львівській області та з нагоди Дня адміністратора ЦНАПу подяку від імені голови Львівської ОДА оголосили десятьом працівникам центрів.

Зокрема відзначили керівників Бродівської, Буської, Львівської, Пустомитівської, Самбірської, Жидачівської, Червоноградської, Яворівської міських рад, Тростянецької сільської ради (Стрийський район) та Золочівської райдержадміністрації.

Принагідно подяками відзначили також від департаменту економічної політики Львівської ОДА.

Нагадаємо, на сьогодні у Львівській області функціонують 138 точок, де мешканці можуть отримати якісні адміністративні послуги, а саме:

• 48 ЦНАПів при органах місцевого самоврядування;
  • 2 ЦНАПи утворених при районних державних адміністраціях;
  • 16 територіальних підрозділів ЦНАП;
  • 72 віддалених робочих місць адміністраторів.

До слова, в Україні вперше відзначається професійне свято – «День адміністратора центру надання адміністративних послуг» на виконання Указу Президента України від 04.09.2019 № 647 “Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг” та з нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України “Про адміністративні послуги”.