k2FtbBdWr1

Київ і Харків продовжують тримати оборону

Київ продовжує тримати оборону, а контроль над Харковом повністю на боці України. Про це повідомили мер Києва Віталій Кличко та голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.  

Зокрема, як розповів Віталій Кличко російських військ у столиці немає. Але  українські військові, правоохоронці і терборона продовжують виявляти і знешкоджувати диверсантів. Він зазначив, що вночі були зіткнення і перестрілки, знищили кілька великих диверсійних груп, росія обстрілює житлові квартали в столиці України і вбиває українців у всій Україні.

«У Києві, від початку атаки, з 24 лютого, загинули або померли 9 мирних жителів, в тому числі одна дитина. 4 невідомих особи та 18 військових і бійців теробони. Поранені 106 людей Із них 47 цивільних. Зокрема троє дітей. В тому числі 17-ти річний курсант», – повідомив Віталій Кличко.

Водночас голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив: «Контроль над Харковом повністю наш! Працюють ЗСУ, Нацполіція, Тероборона, відбувається повна зачистка міста від ворога».

Він зазначив, що російський ворог – абсолютно деморалізований. Безпосередньо у Харкові, кидаючи посеред дороги ворожу техніку, українським військам здаються цілі групи по 5-10 осіб. Як тільки бачать хоча б одного представника ЗСУ – здаються. Окрім того, Чугуїв – повністю контрольований українськими військами, розвішені українські прапори на адмінприміщеннях. Проте наступ російського агресора триває у кількох напрямках, фіксують окремі колони російської техніки. Збройні Сили України на своїх позиціях ведуть активну боротьбу.

Окрім того, У Харкові Збройним Силам України здалися в полон десятки російських бійців.