k2FtbBdWr1

«Форум медичного та оздоровчого туризму – чудова можливість налагодити контакти та подбати про майбутню співпрацю», – Віталій Загайний

Відпочинок, оздоровлення, реабілітацію та лікування, звісно, можна розмежовувати. Про переваги їхнього поєднання говорять на Форумі медичного та оздоровчого туризму, який сьогодні відбувається у Edem Resort Medical & SPA. Організатор – управління туризму та курортів Львівської обласної державноі адміністрації, за партнерської підтримки Edem Resort Medical & Spa, Innovo, Львівського кластеру медичного туризму, ТАОR Карпати, Flynas.

Під час відкриття заходу відбулась презентація промоційного відеоролика, що розкриває потенціал Львівщини та демонструє можливості оздоровлення, реабілітації та медичних послуг. Участь у відкритті Форуму взяв заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед. Ми розуміємо наскільки серйозним туристичним потенціалом володіє наш регіон і намагаємося максимально його розвивати. Зрозуміло, що силами лише обласної адміністрації це зробити неможливо, тому мені дуже приємно бачити в цій залі керівників територіальних громад, тих людей, які зараз за умов адміністративно-територіальної реформи отримали і повноваження, і ресурси, і функції. Вони очікують від державних органів відповідної допомоги для того, щоб максимально скористатися тими можливостями, які забезпечувала держава впродовж останнього часу і які сьогодні з’являються в громадах. Ця співпраця має давати якісний результат», – зазначив Віталій Загайний.

Також серед присутніх учасників Форуму були іноземні туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини, які висловили своє зацікавлення возити туристів до Львівщини. У період боротьби із COVID-19, зараз особливе значення та цінність має здоров’я. Відтак, глобальний огляд туризму в умовах пандемії та ключові міркування щодо України стали темою міркувань Бека Джекелі, координатора зв’язків із членами Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО).

У межах заходу також відбулась панельна дискусія «Медичний та оздоровчий туризм в Україні», яку модерувала Мар’яна Возниця, директор Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів панельну дискусію про розвиток курортних громад в умовах актуального адміністративно-територіального устрою, під час якої підписали меморандум про створення Асоціації курортних громад. У програмі форуму заплановані також презентації санаторно-курортних комплексів, медичних клінік та оздоровчих комплексів.

«Форум медичного та оздоровчого туризму – чудова можливість налагодити контакти та подбати про майбутню співпрацю», – наголосив Віталій Загайний.