Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine оприлюднив вечірнє звернення

На Волинському та Поліському напрямках без особливих змін.

На Сіверському напрямку росіяни активних дій не здійснювали, обстріляли Сеньківку Чернігівська області, Сопич, Константинівку, Старі Вирки та Велику Писарівку Сумської області.
На Харківському напрямку армія рф розпочала бої, обстрілює українські війська, мінує місцевість.
На Слов’янському напрямку ворог готується до наступу на Слов’янськ. росія обстріляла райони населених пунктів Велика Комишуваха, Долина, Курулька, Грушуваха, Червона Поляна та Шнурки.
На Сєвєродонецькому напрямку російські війська обстрілювали підрозділи українських військ та цивільну інфраструктуру із ствольної та реактивної артилерії в районах Лисичанська, Борівського та Метьолкіного.
На Бахмутському напрямку українські воїни успішно стримують штурмові дії рф у районі Комишувахи. Спроби росіян штурмувати у напрямку Світлодарська та Вуглегірської ТЕС безуспішні.
Біля Нагірного захисники України завдали вогневого ураження підрозділам окупантів. Після невдалої спроби штурму, росіяни відійшли.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти активних бойових дій не здійснювали.
На Південнобузькому напрямку російські війська здійснили розвідку, намагалися утримувати займані рубежі та відновити втрачені позиції. За допомогою артилерії, росіяни намагаються не допустити контрнаступу українських військ у Херсонській та Миколаївській областях.
На Бессарабському напрямку суттєвих змін немає.
В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника блокує цивільне судноплавство у Чорному морі.
Завдяки вдалим діям української ППО, інтенсивність застосування авіації із росії знизилася.