k2FtbBdWr1

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку ворог завдав авіаційних ударів по об’єктах на території Сумської області у районах населених пунктів Запсілля, Миропілля та здійснив артилерійський обстріл поблизу Кіндратівки.

На Харківському напрямку противник обстріляв райони на північ та північний схід від міста Харків, а також населених пунктів Руські Тишки, Черкаські Тишки, Руська Лозова, Питомник, Борщова та Перемога.
На Слов’янському напрямку угруповання ворога здійснює перегрупування військ для поновлення наступу у напрямках Ізюм — Барвінкове, Ізюм — Слов’янськ. Для авіаційної підтримки підрозділів у районі Ізюму противник утримує в готовності до застосування до однієї вертолітної ескадрильї Ка-52.
Для поповнення запасів ворог перемістив до тимчасово зайнятих населених пунктів понад 250 одиниць озброєння і військової техніки. Доя підвищення оперативності перекидання військ та техніки противник відновив залізничний міст у районі міста Куп’янськ.
На Донецькому напрямку підрозділи агресора основні зусилля зосереджують на наступальних діях для оточення наших військ у районах Лисичанськ, Сєвєродонецьк та блокуванні основних логістичних шляхів.
На Лиманському напрямку ворог закріплюється у населеному пункті Лиман, здійснює перегрупування для подальшого наступу на Слов’янськ.
На Сєвєродонецькому напрямку противник закріплюється на північно-східних та південно-східних околицях міста Сєвєродонецьк.
На Бахмутському напрямку окупанти перегруповуються для подальшого наступу на напрямку Олександропілля — Комишуваха.
На Курахівському та Новопавлівському напрямках противник активних бойових дій не здійснював.
На Запорізькому напрямку окупанти посилили угруповання через переміщення з району міста Мелітополь у напрямку населеного пункту Василівка до 120 одиниць озброєння і військової техніки.
На Південнобузькому напрямку противник продовжує зосереджувати основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів.
На Миколаївському напрямку для наступальних дій для повернення втрачених позицій противник перекинув підкріплення.
На Криворізькому напрямку ворог продовжує артилерійські обстріли позицій наших військ та веде контрбатарейну боротьбу