Героя України Юрія Онисика із Сокільник посмертно нагороджено Орденом  «За мужність» ІІІ ступеня

Згідно з Указом Президента України, голова Львівської РДА Христина Замула 06 квітня передала  рідним  загиблого Героя України із села  Сокільники  Юрія Онисика  посмертну нагороду – Орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Юрій Онисик  – один із тисяч Героїв, які віддали життя за волю України у війні із російським окупантом, загинув 27 квітня минулого року під час виконання бойового завдання під Попасною. Він служив у 24 окремій мобілізованій бригаді імені Короля Данила.

«Йому було лише 28 років, але скільки сили духу, відваги та сміливості у нього! Немає слів, щоб висловити співчуття батькам, дружині, донечці та сестрі Героя. Найменше, що ми можемо – вшанувати його пам’ять!», – відзначила  під час вручення нагороди очільниця РДА.