Головне, що треба знати мешканцям Львівського району станом на 174-й день війни

за добу в області один раз лунав сигнал повітряної тривоги – була загроза ракетних ударів із акваторії Чорного моря.

Закликаю: не ігноруйте сирени – одразу прямуйте в укриття та очікуйте відбою.

правоохоронні органи, тероборона та добровольчі формування чергують у посиленому режимі;

За минулу добу на оперативну лінію 102 поліції району надійшли 209 повідомлень.

Правоохоронці вкотре нагадують: не здійснюйте фото- та відеозйомку наслідків ракетних атак, блокпостів, переміщень військової техніки та зброї, не публікуйте відповідні дописи у соцмережах – за це передбачена кримінальну відповідальність. Зокрема, категорично заборонено публікувати в соцмережах інформацію про місце прольоту або потрапляння ракет, адреси місця обстрілу чи назви об’єктів, куди потрапив снаряд, дані щодо роботи протиповітряної оборони, координати боїв або військових об’єктів, номери військової техніки, переміщення українських військових, дані про потерпілих або загиблих (крім офіційних даних).

Натомість, якщо ви помітили підозрілих осіб чи потенційно небезпечні предмети – відразу повідомляйте на оперативну лінію 102;

Усі об’єкти критичної інфрастуктури в районі працюють відповідно до умов воєнного стану та потреб мешканців;

Працівники ДСНС здійснили 2 виїзди.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!🇺🇦