Під час свята свій творчий доробок продемонстрували колективи «Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» НД с. Звенигород Давидівської ТГ (керівник: Віра Кірничук), зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Фешн» НД с. Запитів Новояричівської ТГ (керівники: Христина Гнідець та Оксана Лотиш), хореографічний колектив «Звенигородські пацьорки» Звенигородської дитячої школи мистецтв (керівник: Віктор Слобожан).
Ще більше новин:
Вакансії на Львівщині
Представників територіальних громад запрошують на безкоштовний онлайн-курс “Проєктний менеджмент у г...
Відзавтра запрацює оновлений пункт пропуску «Краківець – Корчова»
УВАГА! "Жовтий" рівень епіднебезпеки
Мешканці Львівського району можуть відвідувати ліси
Про проведення робочої зустрічі на тему «Електронне звітування – зручний та сучасний формат спілкува...