Голову Буської районної асоціації осіб з інвалідністю Софію Климус нагородили орденом княгині Ольги III ступеня. Таке рішення ухвалив президент України Володимир Зеленський.

Урочисте нагородження відбулось сьогодні під час президії Львівської обласної асоціації осіб з інвалідністю. Долучився до заходу заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Ця нагорода дійсно заслужена. Вона дає можливість відобразити той великий внесок, який робить громадська організація в галузі соціального захисту та допомоги людям, котрі по-справжньому цього потребують. Важливо, щоб ця функція поширювалась не лише на органи влади, а й на усіх, кому з огляду на виховання та світогляд, не байдужа доля ближнього», – сказав заступник.

Орден пані Климус вручили за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Принагідно Віталій Загайний вручив грамоту Львівської облдержадміністрації голові громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»» Ірині Ткачук.