k2FtbBdWr1

Громадська організація батьків та дітей з порушеннями слуху «Дзвін» відзначила 20-річчя діяльності

Громадську організацію «Дзвін» заснувала в далекому 2001 році група батьків, які обрали шлях виховання і навчання (реабілітації) своїх дітей за методикою розвитку комунікативних здібностей, залишкового слуху та формування вимови за допомогою усного мовлення.

Організація проводить теоретично – практичні семінари, бесіди, лекції для батьків, вчителів та осіб, які причетні до реабілітації дітей з порушеннями слуху. А також майстер-класи з розвитку дрібної моторики; індивідуальних та групових занять з розвитку комунікативних здібностей для дітей віком від 7 років; індивідуальних та групових музичних тренінгів для дітей різних вікових груп; гуртків з театрального мистецтва для дітей та батьків; оздоровчих таборів з безперервною реабілітацією.

Урочистості з нагоди діяльності відбулося напередодні в  Духовній семінарії, дім паломників  у смт Брюховичі. Усі запрошені та гості заходу отримали масу позитивних емоцій від виступів, які презентували вихованці та батьки організації, зокрема декламування віршів, пісні, в т.ч. із використанням жестової мови, танці, виступ із застосуванням міміки і жесту.

Також, усі присутні мали можливість переглянути відеоролики про діяльність громадської організації батьків і дітей з порушеннями слуху «ДЗВІН» від моменту її створення до сьогодення.

Праця членів організації є важливою та соціально значущою для багатьох сімей, які виховують дітей з порушеннями слуху. Сьогодні тут, ми побачили велику родину, члени якої піклуються і допомагають один одному. А найголовніше найбільш незахищеним членам нашого суспільства, дітям, які є майбутнім поколінням нашої держави. Щоденна копітка робота  різних фахівців організації дозволяє інтегрувати дітей з порушеннями слуху у суспільство – зазначила начальник відділу соціального захисту осіб з інвалідністю Юлія Мельнікова.

За багаторічну працю та з нагоди двадцятої річниці діяльності організації  цінним подарунком (годинником) від голови облдержадміністрації нагородили Аллу Сапожникову та Світлану Довганик, а також подякою Львівської обласної державної адміністрації відзначили Наталію Оленко.

Інших членів організації, а саме Руслану Боднар, Лілію Палюх, Уляну Філяс, Ярину Менько, Назара Хому та Ганну Федонюк нагородили грамотами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Досить неочікуваним було отримати подяки від керівника організації, за багаторічну співпрацю з Львівською обласною державною адміністрацією та департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.