“Незалежна країна – незалежна молодь”: Львівщина взяла участь у Всеукраїнському спортивно-терапевтичному таборі

У місті Очаків Миколаївської області триває 15-й Всеукраїнський спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Гасло табору – «Незалежній країні – незалежна молодь».

Участь у заході беруть близько 600 учасників з України, Молдови, Казахстану та Азербайджану. Серед них – представники громадської організації «Міжнародна Антинаркотична Асоціація м. Львів».

Збірна Львівської області уже встигла здобути перемогу у таких дисциплінах: баскетбол, футбол, волейбол.

Загалом спортивні заняття на березі моря, терапевтичні групи, мотиваційні заняття, вечірні концерти, а також незабутні емоції – це той неймовірний позитив, який  учасники отримали упродовж трьох днів проведення заходу.

До роботи Табору долучились начальник управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Уляна Дорош та начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Іван Тимочко.

«Дуже корисний захід, велика вдячність його організаторам за те, що допомагають таким людям подолати залежності та віднайти в собі сили повернутися до повноцінного життя», – зазначила Уляна Дорош.

Спеціальні гості спортивно-терапевтичного табору – лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк, українські боксери В’ячеслав Узелков та Роман Головащенко, а також автор студії «Квартал 95» Андрій Головань.