k2FtbBdWr1

Громади Львівського району продовжують позбуватися пам’яток тоталітарного минулого

2-го червня у Львівській обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань декомунізації з представниками 8 громад Львівського району, які взяли участь в обговоренні. 

Голова робочої групи Андрій Годик розповів станом на сьогодні в області нарахували 242 об’єкти радянських часів з яких 52 вже демонтували.

«Найбільше пам’ятників демонтували саме у Львівському районі. Станом на зараз число сягає 13 одиниць, але зважаючи що їх ми виявили в цьому районі 58 штук, нам необхідно мобілізувати ресурси, щоб позбутися їх усіх раз та назавжди. Дякую нашим Збройним силам за те, що ми можемо здійснювати цю роботу зараз, щоб очистити громадський простір усіх населених пунктів Львівщини від маркерів радянської пропаганди», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

За результатами засідання присутні громади Львівського району розповіли як проходить декомунізація у них та поінформували кінцеві терміни демонтажу зазначених об’єктів.

Нагадаємо, минулого тижня відбулося засідання робочої групи з питань декомунізації з представниками першої частини громад Львівського району.