k2FtbBdWr1

Громади запрошують на вебінар з підготовки стратегій розвитку

ГО «Інститут громадянського суспільства» в межах реалізації проєкту «Згуртованість та розвиток в інтересах людини – сприяння залученню громадськості та територіальних громад до розвитку на основі положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року» проводить набір слухачів на вебінар «Підготовка стратегій розвитку територіальних громад та проектів регіонального розвитку».

Для кого?

Громадських організацій, активістів, працівників органів місцевого самоврядування, задіяних у роботі з стратегічного планування.

Питання до обговорення:

– Послідовність дій при підготовці Стратегії розвитку громади. Що робити? Чого не робити?
– План заходів для реалізації Стратегії і Каталог технічних завдань на проекти розвитку.
– Формування проектів розвитку на основі діагностики проблем (дерево проблем – дерево цілей).
– Залучення потенційно зацікавлених сторін.

Коли?

26 серпня, 11:00-13:00 год.

Як взяти участь у вебінарі?

Для участі у вебінарі потрібно заповнити анкету за посиланням до 20 серпня. Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА.  «Zoom» посилання надішлють завчасно на вказані в анкеті електронні адреси.

Взяти участь у вебінарі запрошують і громади Львівщини.

Як зазначив начальник управління регіонального розвитку департаменту економічної політики Львівської ОДА Вадим Табакера розробка Стратегії розвитку для територіальних громад є одним з найважливіших завдань у цьому році.

«Надалі від наявності якісної стратегії залежатиме не лише розвиток громади, формування спроможної мережі надання публічних послуг, а й можливість залучення додаткового фінансування в рамках міжнародних, загальнодержавних та обласних конкурсів»,-  додав Вадим Табакера.