k2FtbBdWr1

Змагання козаків, веселі забави та частування кулішем: у Жовкві пройде масштабний фестиваль «Bulava Fest»

У неділю, 22 серпня, з нагоди 30-річчя незалежності України на Площі Вічевій біля   Жовківського замку відбудеться фестиваль «Bulava Fest». Команди з територіальних громад Львівського району змагатимуться у спортивних та силових конкурсах.

На гостей свята чекають багато цікавих розваг, святковий концерт, танці та частування справжнім кулішем.

Захід проводить Львівська районна державна адміністрація за підтримки Львівської районної ради та Жовківської міської ради.

«Це буде наш перший районний фестиваль. Знаменно, що проводимо його до такої величної події – ювілею Незалежності України. Тож запрошую усіх у неділю до Жовкви. Тут відчуватиметься дух справжнього українського свята, буде весело і цікаво. Представники громад, одягнені у козацькі строї, проявлятимуть свою силу і спритність у рукоборстві, метаючи булаву, піднімаючи колоду, стрибаючи у мішках, перетягуючи линву. Громада, команда якої набере найбільшу кількість очок, наступного року прийматиме фестиваль «Bulava Fest» у себе. Відтак захід стане традиційним і, переконана, це буде одна з найбільш очікуваних подій району», –  розповідає голова Львівської РДА Христина Замула.

Основна мета фестивалю – відродити історичні традиції українського народу, а також пропагандувати фізичну культуру й спорт, активного відпочинку та здорового способу життя.

«А ще це чудова нагода представникам громад познайомитися, налагодити комунікацію, щоб надалі обмінюватися досвідом і налагоджувати співпрацю у різних сферах», – додає Христина Замула.

Урочисте відкриття фестивалю «Bulava Fest» – о 17.00. Учасники змагань зустрінуться біля адмінбудинку Жовківської міської ради (вул. Львівська, 40) та пройдуться до замку святковою ходою.