Триває капітальний ремонт дороги від села Кагуїв до села Раковець

_1631274439_613x321_3_0

Тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141219 Загір’я – Суха Долина – (Київ – Чоп).

Дорогу ремонтують у межах Президентської програми «Велике будівництво», ремонтні роботи планують завершити наступного року. Вже виконали роботи з розширення дороги, влаштували водопропускні труби та нову основу дорожнього одягу. Нині тривають роботи з влаштування підпірної стінки з габіонів.”Плануємо відремонтувати 4 кілометри від села Кагуїв до села Раковець. За два тижні плануємо розпочати роботи з влаштування покриття дороги. На ремонт з державного дорожнього фонду виділили фінансування у розмірі 40 млн гривень. Роботи виконує підрядна організація «Шляховик-Т»”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Загадкові знахідки доріг: про меч, який виявили на Північній об’їзній Львова, зняли захоплююче відео
У Львові погасили маркований конверт з нагоди 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця
До уваги аграріїв: 5 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок
У Львові презентували відеоверсію дитячої опери Миколи Лисенка «Коза Дереза»