Інформаційне повідомлення щодо схвалення колегією Львівської РДА проєкту наказу про районний бюджет Львівського району на 2024 рік

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено проєкт наказу про районний бюджет Львівського району на 2024 рік з додатками.

Проєкт районного бюджету на 2024 рік розраховано на основі чинних положень Бюджетного та Податкового кодексів України, з урахуванням прийнятих законодавчих змін, а також з урахуванням принципів формування бюджетів, закладених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», прийнятому в цілому Верховною Радою України 9 листопада 2023 року.

Із пояснювальною запискою до проєкту, а також проєктом наказу «Про районний бюджет Львівського району на 2024 рік» можна ознайомитись за посиланням https://lviv-rda.gov.ua/proiekty-rishen-pro-rayonnyy-biudzhet-za-2024-rik/

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань управлінням фінансів Львівської РДА у строк до 21.12.2023 року на електронну адресу: lrda.finansy@ukr.net

Контактна особа: Паночко Ольга Іванівна, начальник управління фінансів Львівської райдержадміністрації (т. +380671771955)