Ініціатива “Спадщина.UA” запустила проєкт із ревіталізації старих хат

Про це повідомила засновниця організації Ганна Гаврилів і показала, як оновили стару хату у селі Волове, Перемишлянського району. Хата знаходиться неподалік Свірзького замку.

“Уже п’ять років поспіль ми відроджуємо культурну спадщину України через діяльність однойменного благодійного фонду, а віднедавна – і через приватні інвестиції в історичну нерухомість”, – розповіла засновниця “Спадщина.UA” Ганна Гаврилів.

Спадщина.UA – це ініціатива, яка займається відновленням об’єктів культурної спадщини, а також занедбаних промислових, громадських, житлових будівель. Однойменний благодійний фонд займався відродженням Тартаківського палацу, Поморянського замку та будівлі товариства “Сокіл” у Бібрці на Львівщині.