k2FtbBdWr1

”Інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності проводять у строки”, – Юрій Бучко

До кінця року громади повинні провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності на своїх територіях.

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко під час засідання регіональної комісії щодо цього питання. 

”Інвентаризація необхідна для чіткого обліку ресурсів та об’єктів, а це у свою чергу дозволить ефективно ними управляти та забезпечить  наповнення місцевого бюджету.  Про результати роботи районні комісії інформують нас щотижнево, що свідчить про їхню готовність провести усі заходи у визначені строки”, – сказав Юрій Бучко.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник також наголосив на важливості вчасного проведення інвентаризації.

”П’ять із семи громад Львівської області вже завершили інвентеризацію водних об’єктів. Дрогобицька та Стрийська РДА повинні завершити інвентеризаційні процеси до наступного тижня. 247 річок області є інвентаризованими – це 100% показник”, – зазначив Руслан Гречаник.

Зазначимо, інвентаризацію об’єктів кожна область має провести відповідно до доручення Прем’єр-міністра щодо рішення РНБО “Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації”.