Передали дві пожежні автомобілі з вишками надзвичайникам Львівщини

Тепер у користуванні надзвичайників Львівщини будуть ще два пожежні автомобілі з вишками, за допомогою яких рятуватимуть людей з висоти дев’ятого поверху та нижче

Також працівникам Головне управління ДСНС України у Львівській області передали дихальне обладнання «Dräger», за допомогою якого рятувальник може захистити дихальні шляхи людини, яку він виводить зі задимленого приміщення, і свої. Це вкрай необхідне обладнання, адже пожежники Львівщини використовують його щодня, тому воно швидко зношується.

Пожежні автомобілі та дихальне обладнання загальною вартістю 5 мільйонів гривень, за сприяння Департамент МТД та міжнародного співробітництва Львівської ОДА передала працівникам ГУ ДСНС Львівщини німецька благодійна організація Freunde helfen Konvoi. Лише від початку повномасштабної війни ця організація відправила в Україну понад 140 вантажівок із продуктами, медобладнанням та пожежними автомобілями майже на 2 мільйони євро. Загалом ж, німецькі благодійники підтримують нашу країну уже чотири роки.

Дякуємо справжнім друзям, які з початком великої війни не злякалися, а навпаки – наростили допомогу. За сприяння та плідну співпрацю із Freunde helfen Konvoi дякую громадській організації Народна Самооборона Львівщини та Rotary Club Lviv International. Переможемо, врятуємо, відбудуємо.