k2FtbBdWr1

Іван Собко привітав учасників Командного чемпіонату України з легкої атлетики

Сьогодні, 20 травня, на стадіоні «Скіф» ЛДУФК ім. І. Боберського розпочався Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Спортивні змагання тут проводять вперше після реконструкції.

Привітав учасників заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Для мене особливо приємно бачити, що на цьому стадіоні вперше після реконструкції відбуваються національні змагання, адже це один з перших об’єктів, який ми зреалізували на Львівщині в рамках Президентської програми «Велике будівництво». І вже сьогодні ми маємо таку сучасну спортивну арену європейського рівня. Знаю, що адміністрація вишу має ще багато планів щодо подальшого вдосконалення СКІФу. Переконаний, що приїжджаючи до Львова на змагання, ви щоразу бачитимете цей об‘єкт ще кращим, а ми робитимемо все залежне від нас, щоб так і було», – зазначив Іван Собко та побажав учасникам перемог.

Командний чемпіонат серед юніорів триватиме до 21 травня. У ньому змагатимуться приблизно чотири сотні учасників зі всіх областей України.

А вже 23 травня на стадіоні розпочнеться Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, який триватиме до 24 травня. Участь у змаганнях візьмуть приблизно 450 осіб – учасників зі всіх областей України.

У програмі чемпіонатів – змагання з бігових та стрибкових дисципліни, спортивної ходьби, десятиборства, видів метань, естафетного бігу.