k2FtbBdWr1

Кабмін напрацьовує пом’якшення карантинних вимог для сфер культури та туризму

_1622124453_613x321_3_0_nw

Кабінет міністрів озвучив протокольне рішення, напрацьоване спільно Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством закордонних справ. Воно передбачає пом’якшення карантинних вимог у сфері культури та туризму. Йдеться про зміни до постанови Кабміну № 1236 від 9 грудня 2020 р.

«Львівська облдержадміністрація напередодні, 30 квітня, звернулася до Державного агентства розвитку туризму щодо пом’якшення карантинних вимог для сфери гостинності, – говорить Віталій Загайний, заступник голови Львівської ОДА. – Його напрацьовано спільно з бізнесом і на його підтримку – зокрема гідів, рестораторів, готелярів, турфірм. Ми задоволені ухваленням цього принципово важливого протокольного рішення за участю одразу трьох профільних щодо цієї тематики міністерств. Протокольне рішення – перший крок, попереду – власне внесення змін до постанови. Вони дозволять набагато повніше використовувати туристичні потужності регіону. А сфера гостинності отримає такий необхідний рестарт після пандемії CIVID-19».

Ці зміни дозволять розширити можливості для проведення концертних, масових, культурних заходів, працювати різним типам засобів розміщення, буде знято часові обмеження для закладів громадського харчування та самоізоляції громадян України, також йдеться про одержання дозволу на перетин кордону іноземцями певних країн.

Як поінформував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, пункти протокольного рішення Кабміну діятимуть у двох варіантах: за умови негативного тесту на COVID-19 або ж за наявності документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 у відвідувачів та організаторів. Сформовані пропозиції змін до постанови, триває їх погодження у діалозі з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Всі подані від Львівщини об’єкти культурної спадщини пройшли технічний відбір програми «Велика реста...
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 45 людей
Аграріїв запрошують брати участь у земельних аукціонах
8 центрів вакцинації населення працюватимуть на Львівщині цими вихідними
Фонд соцстрахування України профінансував одноразову допомогу для родини медичного працівника зі Льв...
Понад 200 учням з Львівщини провели пізнавальну екскурсію на вітровій електростанції