Кам’янка-Бузький індустріальний парк отримав управляючу компанію: інвесторів запрошують до співпраці

Кам’янка-Бузький індустріальний парк тепер має управлінця. Ним стала компанія ПП «Скіфи». Приватне підприємство є одним з перших в Україні виробників піддонів EPAL (Європейська Асоціація Виробників піддонів).

Сьогодні з його керівником Олегом Дунцем та Кам’янка-Бузьким міським  головою Олегом Омеляном зустрівся очільник області Максим Козицький.

Власник та директор ПП «Скіфи» розповів про те, чим займається компанія та на якому етапі сьогодні перебуває процес облаштування інфраструктури парку.

Основний вид діяльності приватного підприємства  – виробництво та оптово-роздрібна торгівля дерев’яною пакувальною тарою (піддони, палетні борти, ящики дерев’яні) на внутрішньому та зовнішніх ринках. Станом на цей рік частка експорту складає 65%. Сьогодні компанія удосконалює виробництво. Так, вже придбали нову лінію з виробництва цвяхів та зі збивання піддонів.

Відтак, серед пропозицій до учасників індустріального парку – організація виробництва паливних гранул, палетного борта, кріпильних засобів тощо.

Як зазначив Олег Дунець, сьогодні ці виробництва потребують інвесторів, відтак запрошує усіх зацікавлених розвивати свій бізнес на території індустріального парку до співпраці.

Проговорили і питання інфраструктури. Сьогодні вже майже завершені роботи із облаштування водопостачання та водовідведення території. На черзі – газо- та електрозабезпечення і останнє – під’їзні шляхи.

«Сьогодні на Львівщині зареєстровані 9 індустріальних парків. Серед переваг Кам’янка –Бузького – зручне розташування, наявність газоводу і водовідводу, які проходять через територію і сьогодні ми почули концепцію розвитку. У квітні Кабмін прийняв рішення про виділення на будівництво першої черги інфраструктури парку 9,67 млн грн. Ще 10 млн грн ми заклали, як пропозицію, для облаштування парку у наступному році за кошти Державного фонду регіонального розвитку»,-  зазначив Максим Козицький.

Очільник області додав, що Львівська ОДА готова сприяти кожному інвестору, який приходить на територію Львівщини. Спеціально для цього у Львівській ОДА працює відділ інвестиційної політики.

Також, у планах – передбачити компенсацію за розробку ПКД для інвесторів, які хочуть працювати на території індустріальних парків в обласній цільовій програмі.