k2FtbBdWr1

На Львівщині спостерігається погіршення епідситуації

Щоденно в області збільшується коефіцієнт виявлення коронавірусної хвороби. Спостерігаються також високі темпи госпіталізації, що призводить до заповнення стаціонарних відділень лікарень. 

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис на цей момент 3317 осіб знаходяться на стаціонарному лікуванні, а заповненість ліжкомісць становить 67, 68%.

«За вчорашню добу госпіталізовано 300 осіб, тобто, протягом останніх двох тижнів тенденція госпіталізації не спадає, а лише йде в сторону збільшення. В реанімаційних відділеннях знаходяться понад 200 осіб, 65 осіб під апаратами ШВЛ»,- повідомив Орест Чемерис.

Спостерігається збільшення показника звернень до сімейних лікарів.

«Ми повинні пам‘ятати, що правил карантину потрібно дотримуватися, адже часто люди ними нехтують, що і погіршує дану епідеміологічну ситуацію.  Закликаю усіх вакцинуватися, адже іншої альтернативи окрім як вакцинації немає», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я.

Як зазначив Орест Чемерис із 3317 пацієнтів з коронавірусною хворобою лише 146 є провакцинованими повністю, що складає лише 3% від усіх пацієнтів.

У 97% випадків пацієнти, які госпіталізуються – невакциновані, що погіршує перебіг хвороби та процес одужання.

Додамо, що загалом в області повний курс вакцинації пройшли більше 23% дорослого населення, а близько 35% – першою дозою. Щоденно вакцинують 18-22 тисячі мешканців Львівщини від коронавірусної хвороби.