k2FtbBdWr1

Керівникам громад доручили до кінця року провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності

До кінця року громади повинні провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності на своїх територіях.

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко під час засідання регіональної комісії щодо цього питання.

“Для чіткого виконання завдання створено комісії у 7 районах області.   На сьогодні є окремі РДА,  які не включили до складу комісій усі територіальні громади в межах району. Наголошую, що це необхідно зробити у максимально стислі терміни.  Інвентаризація необхідна для чіткого обліку ресурсів та об’єктів, а це у свою чергу дозволить ефективно ними управляти та забезпечить  наповнення місцевого бюджету.  Про результати роботи районні комісії повинні інформувати нас щотижнево”, -наголосив Юрій Бучко.

Зазначимо, інвентаризацію об’єктів кожна область має провести відповідно до доручення Прем’єр-міністра щодо рішення РНБО “Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації”.