«Кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 зростає», – Олег Когут

Ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію в області можна характеризувати як нестійку. Це означає, що є всі передумови для того, щоб вона розвивалася. Загалом на Львівщині від початку пандемії зафіксували 140 251 випадок захворювання. Про це розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

«З дня на день кількість лабораторно підтверджених випадків зростає. Для прикладу: 30 серпня зафіксували 51 випадок, вже 1 вересня – 183, на вчорашній день – 213.

Кожного дня ситуація ускладнюється, особливо враховуючи непоодинокі випадки штаму «Дельта», який викликає серйозні ускладнення і важкий перебіг захворювання», – повідомив Олег Когут.

Він також розповів, що вакцини в області є у достатній кількості.

«Тільки цього тижня ми отримали 115 тис доз вакцини Astra Zeneca та понад 11 тис доз – Pfizer. В області наявні близько 40 тис доз вакцини Moderna (для другої дози), 180 тис доз Astra Zeneca та  190 тис. доз – Coronavac. Вакцина Pfizer поступає регулярно.

Продовжуємо розгортати центри вакцинації. Їх в області є 25. Цього тижня працює 18 центрів. Новий центр запрацює з понеділка у Палаці залізничників – за домовленістю із Львівською залізницею. Цей центр працюватиме з 15.00 до 19.00 год, він має зручне місце розташування, поряд залізничні вокзали, хороше сполучення громадським транспортом. Пріоритет на початку надається працівникам залізниці, але вакцинуватися тут можуть всі охочі», – зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, від початку вакцинальної кампанії щеплення від COVID-19 в області отримали 582 471 особа (з них другою дозою – 244 876 осіб).