k2FtbBdWr1

Колегія управління молоді та спорту: які види спорту визначили пріоритетними

Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» доповів про свою роботу упродовж 2021 року під час колегії управління молоді та спорту Львівської ОДА. Також в межах колегії визначили пріоритетні напрямки олімпійських літніх та зимових видів спорту на Львівщині.

Спортсмени центру «Інваспорт» цього року здобули 95 нагород на всеукраїнських змаганнях, 11 медалей на чемпіонатах Європи, та 4 медалі – на чемпіонатах світу. До Національної збірної команди України для участі в Олімпійських іграх в Токіо увійшли вісім спортсменів центру, які вибороли три срібні медалі та одну бронзову.

Також у межах колегії начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як вручив почесні грамоти від голови Львівської ОДА за високий професіоналізм, видатні спортивні досягнення та промоцію України на міжнародній арені Івану Фідику – чемпіону світу з шашок (серед спортсменів з вадами зору), заслуженому майстру спорту України, та Владиславу Колпакову, майстру спорту України з шахів (серед спортсменів з вадами зору).

Зазначимо, що Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» забезпечує розвиток фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю у Львівській області, а також проведення спортивних масових заходів та фізкультурно-спортивної реабілітації. Окрім того, у підпорядкуванні центру знаходиться ДЮСШ «Галичина», основною діяльністю якої є реабілітаційно-оздоровча спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді з розумовими та фізичними вадами. У центрі спортсмени мають можливість займатися 20-ма видами спорту.

Також в межах колегії визначили пріоритетні напрямки олімпійських літніх та зимових видів спорту на Львівщині на 2022-2025 роки.Зокрема, серед літніх видів спорту пріоритетними визначили бокс, важку атлетику, веслування на байдарках та каное, волейбол, художню гімнастику плавання та ін.

Пріоритетними серед зимових видів спорту на Львівщині на 2022-2025 роки визначили біатлон, санний спорт, хокей з шайбою.

Як розповів заступник начальника управління молоді і спорту Андрій Тур, всього в області розвивають 43  олімпійські види спорту. Для цього на Львівщині діють вісім спортивних баз.