У Львівській РДА сьогодні відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб.
Під час засідання члени комісії розглянули звернення щодо призначення виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення двох осіб з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, які брали безпосередню участь у захисті безпеки України.
За результатом розгляду двох звернень, комісія одноголосно прийняла позитивні рішення призначити виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб.
Ще більше новин:
Анатолій Хромов: про оцифрування, збереження й відкритість архівів
Головне за вчора у Львівському районі
Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
УВАГА! "Жовтий" рівень епіднебезпеки
Діти Львівського району переглянули музичну казку
З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 3,2 млрд гривень...