Комісія ТЕБ і НС класифікувала обвал моста як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня

Сьогодні, під час чергового засідання, комісія ТЕБ і НС класифікувала обвал моста на автомобільній дорозі “Львів – Луцьк” як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня.

“До комісії надійшли звернення Служби автомобільних доріг у Львівській області та Кам’янко-Бузької громади щодо погіршення життєзабезпечення людей через припинення руху автомобільного транспорту внаслідок руйнування моста у селі Гайок. Розглянувши їх, приймаємо рішення, ситуацію, яка виникла 3 травня, визначити як надзвичайну об’єктового рівня, яка в подальшому за набутими критеріями може визначатися надзвичайною ситуацією місцевого чи регіонального рівня”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Під час комісії він надав доручення представникам департаменту дорожнього господарства спільно з Службою автомобільних доріг упродовж трьох місяців позачергово обстежити усі мости, які мають ознаки аварійності.

Окрім того, сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області має надати Патрульній поліції на затвердження кінцеву схему об’їзду аварійної ділянки.

Для великогабаритного транспорту – дорога Радехів – Червоноград – Великі Мости – Гайок, а також Радехів – Лопатин – Буськ – Львів.

Для легкових автомобілів, “швидких”, маршрутних транспортних засобів, шкільних автобусів – напрямок Долини – Сілець – Старий Добротвір – Гайок.

Також Андрій Годик доручив Службі автомобільних доріг  приступити до початку аварійно-відновлювальних робіт на мостовому переході, а також встановити дорожні знаки об’їзду ділянки, де трапився обвал відповідно до затвердженої схеми.

Працівникам Патрульної поліції спільно з Нацполіцією доручили забезпечити цілодобове чергування на під’їзді до зруйнованого моста.