Користувачі архівної інформації, конфіденційність даних

В архівах зберігається досить різноманітна інформація, архівні довідкинадаються великому числу користувачів. До них належать юридичні та фізичні особи, колишні працівники підприємств, правоохоронні і податкові органи, пенсійні фонди, страхові агентства та прості громадяни.Для кожного окремого користувача існують свої правила надання інформації.

Інформаційний банк містить персональні дані громадян, відомості про їх місце проживання, сімейний стан, розмір заробітної плати, наявність судимості та інших біографічних особливостей.Вся інформація носить конфіденційний характер, у зв’язку з цим доступ до неї має бути обмежений.Доступ до документів з інформацією про особу (персональних даних) надається з
письмового дозволу фізичної особи (суб’єкта персональних даних).
Обмежений доступ до документів Національного архівного фонду не поширюється на працівників державних архівів, суду, правоохоронних та податкових органів які виконують службові завдання.