У містах і селах приймають людей, які через війну вимушено виїхали на Львівщину, щодня збирають гуманітарну допомогу для наших захисників і облаштовують приміщення для підприємтв, які евакуюють у наш регіон.
Зокрема, у Мурованській громаді розселили уже майже 400 вимушених переселенців (у державні заклади та у приватному секторі). Також керівництво шукає можливості для релокації підприємтв із зон бойових дій.
Вдячна й Підберізцівській громаді за розселення понад пів тисячі переселенців. Нагадаю, що власникам будинків і квартир, які надають житло для ВПО, передбачена компенсація витрат на комунальні послуги.
Не менш важливо під час воєнного стану подбати про продовольчі запаси. У Глинянській громаді вже активно займаються формуванням такого резерву.
У тих областях України, де не відбуваються активні бойові дії, є можливість реалізувати посівну кампанію. Аграрії Львівського району вже працюють на господарствах, аби забезпечити необхідною продукцією наш ринок.
Прикметно, що нашим фермерам допомагають аграрії з інших країн. Зокрема, днями господарники Львівщини отримали насіннєву сировину із Австрії.
Тому працюймо та наближаймо нашу перемогу!
Бо лише спільними зусиллями ми зможемо підсилити українську державу та здолати ворога.
Тримаймо стрій!
Ще більше новин:
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебува...
Кабінет міністрів запровадив електронну форму протоколу перевірки технічного стану транспортного з...
Українські архіви в цілому відповідають європейській політиці доступу – результати дослідження
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Заява про включення до Реєстру волонтерів тепер також у ЕК «Для громадян»
Чи застосовують ФОП – платники єдиного податку другої-четвертої груп РРО/ПРРО при здійснені роздрібн...