На спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» сьогодні відбувся перший Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби карабіном. Захід присвячений Дню Захисників та Захисниць України.
Змагання проходили в особистому та командному заліках. Участь взяли 40 представників оперативного резерву десантно-штурмових військ, сил спеціальних операцій, військово-морських сил та сухопутних військ. Військовослужбовцям необхідно було пройти 8 різноманітних вправ, зробивши при цьому близько 120 пострілів.
Також, у межах змагань, школярів територіальних громад Львівського району та гостей заходу ознайомили із сучасними зразками озброєння, військової техніки, засобів десантування та зв’язку Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Ще більше новин:
Відділ земельних відносин управління архітектури, містобудування та земельних відносин райдержадміні...
Що треба знати про цьогорічну індексацію пенсій, яку сьогодні погодив Уряд?
Податкова знижка за витратами понесеними за договорами довгострокового страхування життя
Громади Львівського району продовжують позбуватися пам’яток тоталітарного минулого
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів н...
Головне за минулу добу у Львівському районі