k2FtbBdWr1

Куди звертатись по довідку про підтвердження робочого стажу та заробітну платню в реорганізованій чи ліквідованій установі (підприємстві)

Спершу необхідно визначити, чи підприємство (установа, організація), де працювала людина реорганізованк чи ліквідоване?

Якщо підприємство реорганізоване, необхідно звертатись до правонаступника;�

Якщо підприємство ліквідовано – тоді до архівного відділу міської ради або райдержадміністрації, трудового архіву або приватного архіву у тому місті, де працювало підприємство.

Виконання запитів громадян Державні архіви здійснюють відповідно до вимог Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (ст. 18, 35), Правил роботи архівних установ, затверджених наказом Мін’юсту від 08.04.2013 № 656/5, зареєстрованим у Мін’юсті 10.04.2013 за № 584/23116, Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів), затвердженого наказом Мін’юсту від 02.03.2015 № 295/5.

Довідкова інформація щодо місця зберігання документів певних ліквідованих установ, (підприємств), які перебувають у фондах Державного архіву Львівської області, архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад або організацій-правонаступників є на сайті державного архіву в рубриці

Який термін виконання запиту в державному архіві?

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надає Державний архів Київської області протягом місяця.

У якій формі надають відповідь державного архіву на запит, і як її можна отримати?

Залежно від результатів пошуку, державний архів надає архівну довідку (витяг, копію) або відповідь про відсутність запитуваної інформації у відповідних документах. Також надає відповідь з рекомендацією звернутися за місцем, де затребувані інформацію можуть зберігати.