До кінця 2021 року у селі Липники мають завершити реалізацію проєкту «ГорбоГори»

_1637069880_612x321_3_0

В області тривають роботи над проєктом «Розвитку сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори». Реалізувати його мають до кінця 2021 року. Сьогодні з ходом виконання робіт ознайомився заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Спершу заступник оглянув будівництво туристично-інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею в селі Липники.

Станом на зараз на об’єкті працює генеральний підрядник, який уклав угоду на завершення будівельних робіт до кінця поточного року. Необхідні меблі й обладнання вже закупили. Також розпочали роботи з підключення опалення, водо- та електропостачання.

Окрім цього, під час робочої поїздки відвідали будівельний майданчик туристичного кемпінгу «Агросадиба» в селі Раковець та майданчик, відведений під будівництво туристичного кемпінгу «Центр «Місто майстрів» в селі Виняви.

“Проєкт «ГорбоГори» реалізовується на території Солонківської сільської і Пустомитівської міської рад Львівського району та передбачає розвиток місцевого туристичного потенціалу та створення нових економічних можливостей. Бенефіціарами проєкту є місцеві фермери, агросадиби, об’єкти туристичної інфраструктури, які надаватимуть туристичні  послуги усім охочим”, – зазначив Віталій Загайний.

Проєкт передбачає закупівлю сільськогосподарської та автомобільної техніки, прокладання туристичних маршрутів тощо. Цьогоріч на реалізацію проєкту з державного бюджету надійшли кошти в сумі 14 млн 873 тисяч гривень. Співфінансування з обласного бюджету складає 740 тисяч гривень.

Сьогодні на Львівщині стартують національні змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії»
«Основна ідея медицини – допомагати людям бути здоровими», - Максим Козицький про старт проєкту «Поч...
Національний симфонічний оркестр України виступить у Львові
Тарифи на газ для населення не зростуть: результат засідання Конгресу місцевих та регіональних влад