k2FtbBdWr1

Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян перебуває із візитом на Львівщині. Сьогодні з ним зустрівся голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Спершу сторони обговорили ті виклики, які сьогодні постають перед країнами у зв’язку із пандемією коронавірусу. Опісля – багатовекторну співпрацю між Вірменією та Львівською областю.

Максим Козицький спільно з керівниками профільних структурних підрозділів Львівської ОДА ознайомив гостя із потенціалом Львівщини у різних сферах. Це і промисловість, і освіта, і туризм тощо.  Також він запропонував в майбутньому підписати меморандум про співпрацю Львівської області з однією з областей Республіки Вірменія.

‘Ця зустріч є важливою для поновлення контактів так поглибленням співпраці у таких сферах як економіка, наука та культура. Можливість розширення сфер діяльності між обома країнами та, зокрема, нашим регіоном є необхідною передумовою для хорошого діалогу між представниками влади та бізнесу’, – зазначив Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян також наголосив на важливості підтримки зв’язків між Україною та Вірменією.

‘Цією зустріччю є хорошою основу для подальшого розвитку наших відносин як між країнами, так і між регіонами. Зважаючи на історичну присутність вірмен у цьому регіоні ми переконані, що обмін повинен бути не лише економічним, але й культурним’, – сказав Владімір Карапетян.

Цьогоріч також виповнюється 30 років з моменту реєстрації Вірменської Апостольської церкви в Україні та 30-річчя налагодження дипломатичних відносин між Вірменією та Україною, що також було однією з підтем дискусії..

Говорили і про торговельні місії, як спосіб розширення економічної співпраці. Запропонували в наступному році організувати торгову місію представників Львівської області у Вірменію.

Представленим почесним гостям також був Експортний каталог Львівщини та інвестиційний паспорт області. Це промоційні документи, які презентують потенціал нашої області, є збірником пропозицій для майбутніх інвесторів. Окрім цього, експортний каталог – детальний опис підприємств-експортерів, які вже успішно працюють та розвивають власні ідеї, відтак запрошують до співпраці інвесторів та підприємців з України та закордону.

Також запропонували ідею щодо проведення двостороннього престуру та візиту представників туристичної індустрії Вірменії у наш регіон.

Додамо, що в межах візиту Посол візьме участь в культурній події з нагоди розширення меж Почесного Консульства Республіки Вірменія.