k2FtbBdWr1

Лікарняна інфраструктура максимально готова до хвилі COVID-19 – Денис Шмигаль

Нова хвиля COVID-19 не оминула Україну: за показниками захворюваності, в країні понад 20 тисяч нових випадків щодня. Але медична система готова до такої ситуації. Про це заявив сьогодні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду.  

«Ми готувалися до цього. Наразі заповненість ліжок, виділених під COVID-19 в медзакладах, складає менше ніж 30%. Майже 100% ліжкомісць мають кисневу підтримку. Закуплено приблизно 15 тисяч кисневих концентраторів. Лікарняна інфраструктура максимально готова», – сказав Денис Шмигаль.

Два регіони вже перейшли в «червону» зону. Це Івано-Франківська та Рівненська області, які мають одні з найменших показників вакцинації проти COVID-19.

Прем’єр-міністр нагадав, що щеплення від коронавірусу в рази зменшує шанси потрапити в лікарню «під кисень» і вкотре закликав всіх вакцинуватися, щоб захистити своє здоров’я.

«Держава і Уряд зробили все можливе для забезпечення вакцинації в Україні. Сьогодні відповідальність уже лежить на кожному громадянині країни», – додав Прем’єр-міністр.