k2FtbBdWr1

У перший клас на Львівщині цьогоріч підуть більше ніж 26 тисяч дітей

Ми хочемо, щоб учні усіх класів навчалися очно, адже така форма навчання більш ефективна.

Але для цього треба вирішити два виклики – знайти житло для понад 20 тисяч ВПО, які зараз проживають у закладах освіти області і облаштувати у школах укриття, де школярі та освітяни можуть сховатися у разі небезпеки.
Переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання жителів України, які через агресію росії стали ВПО і зараз тимчасово проживають у закладах освіти.
Якщо у школі є належне укриття і усі учні та педколектив можуть поміститися у ньому, обрати очну форму навчання.
Якщо у школі є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, обрати змішане навчання: чергувати очне та дистанційне навчання таким чином, щоб очно одночасно навчалася така кількість учнів і працівників, яка поміщається в укритті.
Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській чи приватній будівлі, можна, погодивши це з власником, розпочинати очне чи змішане навчання, залежно від кількості учнів та освітян, яких може вмістити приміщення.
Якщо ні в школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, у департаменті рекомендують: підвозити учнів 1-4 та 10 – 11 класів до найближчої школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну.
Переглянути усі рекомендації можна за покликанням: https://cutt.ly/rKcm6Y5
Рекомендації уже розіслали у громади області на виконання. Відновити нормальний освітній процес дуже важливо. Але безпека дітей – перш за все.
Фото ілюстративне: ЮНІСЕФ