k2FtbBdWr1

Lviv Eco Forum 21: в межах заходу дискутують про злободенні екологічні виклики

У Львові стартував Lviv Eco Forum 21, який найближчі два дні буде майданчиком для обговорення найактуальніших та найгостріших екологічних питань.

Форум сприятиме обміну досвідом між країнами та налагодженню ефективного діалогу з учасниками водного ринку, презентує шляхи розвитку суспільства, що знижує свій негативний вплив на довкілля, зменшуючи використання ресурсів та відходів, керуючись принципами сталого розвитку, зокрема, під час форуму учасники обговорять:

– водну стратегію України,

– стратегію розвитку систем питного водопостачання та централізованого водовідведення,

– реалізацію інвестиційних проєктів водного сектору для досягнення найвищих екологічних показників,

– важливість управління відходами, зокрема організацію роздільного збору органіки

– досвід інших країн у налагодженні системи поводження з ТПВ.

Учасників привітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та зазначив, що цей рік для України багатий на визначні події екологічного спрямування, зокрема, у червні за ініціативи Президента України відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія», а сьогоднішній Lviv Eco Forum 21 є його логічним продовженням. Заступник голови облдержадміністрації акцентував, що проведення такого роду заходів є вкрай необхідним, адже вони спрямовані на попередження та вирішення екологічних проблем і є найкращим форматом для обміну досвідом, думками, ідеями у різних секторах екологічного спрямування.

Також нагадуємо, що у суботу, 25 вересня, усіх охочих запрошують на Фестиваль води та день відкритих дверей ЛМКП Львівводоканал (вул. Зелена, 64), що присвячені 120 -річчю підприємства.