Затвердили План роботи на рік та вручили посвідчення експертам: відбулось засідання Громадської ради при ЛОДА

Сьогодні, 23 вересня, відбулось засідання Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

В межах засідання голова Громадської ради Андрій Болюбаш вручив посвідчення експертам, які офіційно будуть залучені до роботи профільних комісій. Ними стали 34 особи.

Також, члени Громадської ради затвердили План роботи на 2021 рік. З ним можна ознайомитись за посиланням.

Зокрема, під час засідання представники ради обговорили питання, які стосуються медичної галузі, газопостачання, спортивної інфраструктури, земельних питань тощо.

На підставі розглянутих питань, члени Громадської ради скерували відповідні звернення.

Нагадаємо, що цього року, у травні, розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації  затверджено новий склад Громадської ради у кількості 35 осіб.