Львівщина отримала чергову партію вакцини «CoronaVac»

У Львівську область прибули 80 тисяч доз інактивованої вакцини «CoronaVac». Над розробкою працювала біофармацевтична компанія Sinovac Biotech, яка понад 22 роки виробляє вакцини, які захищають від інфекційних хвороб.

Технологія дії інактивованих вакцин полягає у реакції організму на неактивний, «вбитий» вірус, аби виробити імунну відповідь.

«Поява нового сильно мутованого штаму «Омікрон» викликала новий спалах захворювання. Для забезпечення захисту від високотрансмісивного варіанту необхідно отримати не лише дві дози вакцини, а також підсилити імунну відповідь бустерною чи додатковою дозою. Тому ми продовжуємо закликати тих, хто ще не був вакцинований, розпочати серію щеплень. Повністю вакциновані люди, які все-таки хворіють на COVID-19, мають легшу, неускладнену форму хвороби і менше схильні до поширення вірусу. Ці переваги є ще однією важливою причиною, щоб провакцинуватись», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, у Львівській області проведено 1 996 609 щеплень, з них вакциною «CoronaVac» – 526 078.

Детальніше про вакцину «CoronaVac», її склад, як вона працює і наскільки ефективна читайте за посиланням.