Львівщина продовжує готуватися до запуску нового опалювального сезону

Сьогодні відбулось засідання обласної робочої групи (енергетичного штабу) з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальний сезон 2021-2022 років.

Засідання провели під головуванням першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Андрія Годика.

Під час зустрічі обговорили два важливих питання: технічну підготовку до запуску опалювального сезону та укладання довгострокових контрактів з НАК «Нафтогаз України».

Львівщина продовжує готуватися до нового опалювального сезону. Станом на зараз вже підготовлено близько 70 % об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства області.

“Ще раз хочу підкреслити, що складова вартості газу в тарифах на тепло для населення не повинна перевищувати 7420 гривень за тисячу кубометрів», – наголосив перший заступник голови області Андрій Годик.

Так, тепловики Львівської області вже підготували до зими 885 котелень та 799,4 км тепломереж, що становить 70% від усього фонду.