Львівщина продовжує лідирувати за Програмою 5-7-9%

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Міністерство економіки України.

Окрім Львівщини високі показники результативності вже традиційно демонструють також Харківська та Київська області.

Загалом від старту програми в Україні банки-учасники вже видали 17 629 кредитів на загальну суму понад 45,9 млрд грн. З них 18,3 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 5,8 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 21,6 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (49%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (16%).

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 592 договори на суму майже 2 млрд грн. Зокрема, понад 1,3 млрд грн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%, 480 млн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 194 млн грн.