k2FtbBdWr1

Львівщина розпочинає підготовку до нового опалювального сезону

В області розпочинається активна робота з підготовки до нового опалювального сезону 2021/22 років. Відповідне розпорядження 14 травня підписав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зокрема, розпорядженням створено обласну робочу групу з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період і входження в опалювальний сезон 2021/22 років. Також затверджено заходи щодо забезпечення своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області до опалювального сезону 2021/22 років.

В межах підготовки до опалювального сезону 2021/22 років заплановано виконати низку заходів, а саме:

– у сфері теплопостачання – підготувати 1271 котельню, замінити та відремонтувати 9 котлів, замінити 8,8 км теплових мереж;

– у житловому фонді – підготувати 18825 будинків з видачею паспортів готовності, 3302 з яких – будинки з централізованим теплопостачанням, провести у житловому фонді комунальної власності ремонт покрівель у 371 будинках, підготувати 3046 об’єктів соціально-культурного призначення;

– у сфері водопостачання – відремонтувати та замінити 25,9 км водопровідних мереж та 8,7 км каналізаційних мереж;

Крім того, заплановано провести капітальний та поточний ремонт 13421,4 тис кв.м вулиць та доріг, підготувати 371 одиницю спеціалізованої техніки, заготовити 194,5 тис тонн посипкового матеріалу та реагентів.

Загальний обсяг коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт у сфері теплопостачання становить 89 317,2 тис грн, у житловому фонді – 35 918,0 тис грн, у сфері водопостачання та водовідведення – 28 729,15 тис грн.

За словами керівника департаменту розвитку та експлуатації житлового-комунального господарства Львівської ОДА Олени Олещук, питання вчасної та комплексної підготовки Львівської області до нового опалювального сезону знаходиться під контролем департаменту. З метою ефективної підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період здійснюється щоденний моніторинг, фіксується поточна інформація, а уже упродовж літнього та осіннього періоду відбуватимуться виїзні перевірки стану готовності та якості виконання робіт з підготовки області до нового опалювального сезону.

«Слід зазначити, що проходження опалювального сезону 2020/2021 років на Львівщині відбувалося без збоїв. Разом з тим, упродовж роботи в осінньо-зимовий період департамент працював над виявленням та усуненням недоліків, адже своєчасно розпочата робота може гарантувати стабільне функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в новому опалювальному сезоні та забезпечити у кожній оселі комфортні умови для проживання населення», – зазначають у департаменті розвитку та експлуатації житлового-комунального господарства Львівської ОДА.