Вчора, 8 грудня, відбулось підписання договору оренди нерухомого державного майна –  частини нежитлового приміщення – Duty Free Міжнародного аеропорту «Львів» імені Д. Галицького.

 

Орендарем стала компанія із німецькими інвестиціями «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД». Вона вже 11-ть років є оператором одного зі світових лідерів ринку Duty Free Travel retail – німецької компанії Gerb Heinemann в Україні.

З 2010 року компанія інвестувала в Україну понад 600 мільйонів гривень на реконструкцію аеропортів у Києві та Одесі.

А вже сьогодні дали старт роботи у Львові. Тут, приміщення площею 860 кв. м. після реконструкції стане мультибрендовим магазином. Пасажирам пропонуватимуть широкий вибір закордонних товарів: парфуми, косметику, аксесуари, солодощі тощо.

«Ми представлені в багатьох країнах світу, я працював на багатьох міжнародних ринках. Бачимо, що український споживач хоче купляти речі кращої якості від світових брендів і зараз у нього буде ця можливість. Зокрема, у Львові.  Окрім цього, Україна підписала Угоду про «відкрите небо», і все більше, і більше пасажирів подорожує. Відтак, ми дуже раді бути тут і дуже оптимістичні щодо нашої співпраці», – зазначив Генеральний директор компанії «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД» Саймон Форд.

Аукціон відбувся 17 листопада.  Стартова орендна плата становила 355,414 тис грн, а за підсумками аукціону зросла більш ніж у 10 разів – до 3 722,0 тис. грн.  Це третя найбільша ціна оренди в Україні та перша у Львівській області.

«Щасливий з того, що великі європейські компанії заходять на український ринок, зокрема в такий непростий час.  Але це – гарна ознака, що ми рухаємось в правильному напрямку і створюємо прозорі умови для ведення бізнесу. І як приклад, це – зростання ціни на аукціоні приміщення в аеропорту в 10 разів. Дякую компанії за участь і перемогу», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Орендну плату компанія сплачуватиме щомісяця, термін угоди – 5 років з можливим продовженням ще на 5.

«Це гарний і якісний об’єкт з точки зору орендних відносин. За час оренди інвестор може собі стабільно спроєктувати бізнес-план, план розвитку тощо. Також інвестор має право при зміні політики використання майна, виконувати будь-які функціональні наповнення об’єкту, трансформувати в інші послуги, тобто немає прив’язки до конкретного виду діяльності», – розповів  начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України Владислав Калинець.

Наразі компанія прораховує кількість необхідного персоналу, проте в середньому новий магазин зможе працевлаштувати до 30 людей.