Львівщина співпрацюватиме із Чернігівщиною у галузях туризму, культури, АПК

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький із очільницею Чернігівської облдержадміністрації Анною Коваленко підписали Меморандум  про співпрацю між областями у різних галузях.

Під час зустрічі Анна Коваленко відзначила високий рівень розвитку туристичної галузі на Львівщині, зокрема щодо промоції малих міст. Вона наголосила, що Чернігівщина хоче перейняти досвід у цьому напрямі.

“Львівській туристичний кластер – це модель для всіх інших областей України. Наша мета у туристичній сфері – стати другим Львовом як напрямок туризму вихідного дня для киян та мешканців інших міст України. Це має стати стимулом для розвитку малого бізнесу та розвитку туристичної інфраструктури в нашій області”, – зазначила голова Чернігівської ОДА.

Максим Козицький зазначив, що Львівська область славиться відомими курортними центрами – Моршин, Трускавець, Східниця.

“Ми готові приймати на реабілітацію та оздоровлення до санаторно-курортних закладів регіону відпочивальників із Чернігівщини”, – зазначив Максим Козицький.

Сторони домовились співпрацювати у агропромисловому секторі. Зокрема, запланували візити бізнес – делегацій в області для обміну кращими практиками. Також запланували організацію спільних виставкових проєктів, які б популяризували регіони України.