На Львівщині триває молодіжний проєкт «Життя без рамок»

У Львівській області триває молодіжний проєкт «Життя без рамок», який має  на меті охопити понад 150 учасників із шести територіальних громад Львівщини. Проєкт націлений на підвищення ефективності для досягнення індивідуальних цілей кожного учасника, напрацювання принципів досягнення мети, навчання долання життєвих бар’єрів методом творчих завдань.

Команда проєкту вже провела тренінги у молодіжних просторах «Твій берег» Лопатинської громади та «Надія Є» Радехівської громади. Попереду ще Трускавецька, Жовківська, Стрийська та Сокільницька громади.

Проєкт включає в себе проведення вікендів, тренінгів «Від мрій до дій», семінарів-практикумів з прийняття рішень і постановки цілей. У межах проєкту діє творча майстерня «Я зможу все», де учасники виготовляють мотиваційні листівки-messages та створюють картини, які презентуватимуть на фінальній зустрічі.

«Проєкт «Життя без рамок» для кожного є особливим, адже це не лише про теоретичні знання, здобуті під час заходів, це про внутрішні переживання, які учасники готові пропрацьовувати і відкриватись, перш за все для себе, по-новому. Це про командні цілі, командний дух та вміння комунікувати у нестандартних ситуаціях. Дуже тішуся, коли учасники, під час і опісля наших зустрічей, мотивовані на позитивне мислення і розглядають свої цілі як покроковий шлях до успішного результату», – зазначає Світлана Видра, керівник проєкту та громадської організації «Життєва палітра».

«Такі заходи актуальні для молоді, а особливо для молоді зі сільської приймати відповідальні рішення і працювати в команді. Усі ці навики так місцевості, адже спрямовані на саморозвиток, розвиток мотивації та вміння потрібні у сучасному суспільстві, щоб відчувати себе комфортно і реалізовувати власні цілі.» – зазначає Ольга Сподарик, фахівець відділу молодіжної політики Львівської ОДА.

Нагадаємо, проєкт «Життя без рамок» реалізовує  громадська організація «Життєва палітра» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми “Молодь Львівщини” на 2021-2025 рр.