Львівщина посіла 3 місце у спортивному рейтингу України

Львівщина посіла третє місце і здобула 13854 очки в рейтингу з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Україні за 2023 рік у національному щорічному підсумковому рейтингу Міністерства молоді та спорту України.

Львівська область в трійку лідерів потрапила вперше та показала результат із 102 видів спорту. Найбільший вклад принесли 10 олімпійських видів спорту, які посіли перші-другі місця. З них традиційно в нас на дуже хороших і щільних позиціях – спортивна боротьба, легка атлетика, фехтування, велосипедний спорт стрільба з лука. Це ті види спорту, де впродовж кількох років робили капіталовкладення в інфраструктуру, придбання спортивного обладнання чи інвестиції безпосередньо в спортсменів шляхом надання грошових премій за кращі результати.