k2FtbBdWr1

Львівська ОДА розробила карту мережі надання адмінпослуг: мапа доступна кожному

На Львівщині сформували карту надання адмінпослуг в області. Її розробив департамент економічної політики Львівської ОДА.

Завдяки наявній в онлайн-карті інформації, мешканці області зможуть довідатися про функціонуючі центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), їх територіальні підрозділи, віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАПу, перелік адміністративних послуг, а також контактну інформацію та графік роботи відповідних точок надання адмінпослуг.

Крім того, мапа містить інформацію про проектовану мережу майбутніх точок надання адміністративних послуг, які перебувають на етапі створення.

Мережа враховуватиме також зміни до законодавства щодо інституту старост в Україні, які дозволяють надавати базовий набір адміністративних послуг безпосередньо на місцях.

Карта регулярно наповнюється новою інформацією оскільки мережа функціонуючих точок надання адміністративних послуг постійно збільшується.

Карта доступна за посиланням.

«Сьогодні Львівська ОДА на основі аналізу системи надання адміністративних послуг у Львівській області, з урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування формуватиме найбільш зручну для кожного мешканця області систему надання адміністративних послуг. Адже реформа децентралізації передбачає, що якість публічних послуг має покращуватися, вони мають бути доступні для кожного громадянина на території, де він мешкає», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Як додав очільник області  на формування спроможної мережі надання адміністративних послуг у 2021 році в області передбачені кошти із різних джерел фінансування.

Зокрема:

– Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАП: 22,9 млн грн;

– Державний фонд регіонального розвитку: передбачено 10 млн грн на будівництво одного з найбільших в області ЦНАПів у м. Дрогобич;

– Бюджет розвитку обласного бюджету – 3,5 млн грн;

– Комплексна програма регіонального розвитку – 2 млн грн;

– Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій – 900 тисяч гривень.

Spread the love