Рішенням сесії дофінансували будівництво та реконструкцію низки інфраструктурних об’єктів

Сьогодні, рішенням сесії внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік. Програма є складовою Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021 – 2023 роки.

«Внесення змін обумовлене ризиками у реалізації окремих проєктів Програми у поточному році. Відтак, ті проєкти, які у листопаді перебувають на етапі виготовлення проектно-кошторисної документації чи по яких не оголошено тендерні процедури – є потенційно проблемними. Обласні кошти, передбачені на їх реалізацію, не зможуть бути використані. Відтак, задля забезпечення ефективного використання бюджетних коштів прийняли рішення виключити з Програми 4 проєкти, а ще по 10-ти зменшити обсяг фінансування з обласного бюджету», – розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Вивільнений фінансовий ресурс скерували на дофінансування інших об’єктів Програми, які реалізуються згідно з запланованими планами-графіками.

Це зокрема:

–  Будівництво загальноосвітнього навчального закладу у с. Братковичі (пусковий у 2021 році);
– Реконструкція будівлі Підберізцівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів з добудовою приміщень для закладу дошкільної освіти на 40 місць по вул.Шевченка в с.Підберізці (I черга пусковий у 2021 році);
– «Реконструкція нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад на 40 місць у с.Воля-Висоцька (пусковий у 2021 році);
– Реконструкція зовнішнього електропостачання музейно-адміністративного комплексу комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Тустань» на вул. Шевченка у с.Урич Сколівського району (I черга пусковий у 2021 році);
– Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Либохора (збільшення % будівельної готовності);
– Реконструкція частини приміщень другого поверху терапевтичного корпусу під влаштування операційного блоку КНП «Бродівська центральна міська лікарня» по вулиці Л. Українки, 21 у м.Броди (збільшення % будівельної готовності);
– Реконструкція адмінбудинку в селі Воля-Баранецька Самбірського району Львівської області під Філію «Заклад дошкільної освіти села Воля Баранецька» закладу дошкільної освіти імені Івана Попіля села Воютичі Самбірського району (збільшення % будівельної готовності).

Окрім того, частину коштів затвердили для виготовлення проектно-кошторисних документацій на проведення у 2022 році загально-будівельних робіт з влаштування Урбан-парку на вул.Вахнянина,29, приміщень КЗ ЛОР «Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти», спортивної інфраструктури КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту», протиаварійних робіт КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» та КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» тощо.

З врахуванням цих змін заплановане збільшення Програми на 40,5 млн грн за рахунок перевиконання обласного бюджету.

Довідково:

В межах Програми станом на сьогодні реалізовується 132 об’єкти на загальну суму 238,8 млн грн, з яких профінансовано 129,3 млн грн, касові видатки складають 107,3 млн грн. Виконання програми 47,3% до передбаченого фінансування (за аналогічний період 2020 року цей показник складав 41,6%). В межах  Програми уже завершили 33 об’єктів.