k2FtbBdWr1

Львівська ОДА шукає кадри

Львівська ОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – заступника директора -начальника управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.  

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

Досвід роботи – досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та термін їх подання:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація:

– прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

– реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

– відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, та на керівних посадах;

3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подання додатків до заяви не є обов’язковим.

4.Копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Інформацію приймають до 17:00 год 28 лютого 2022 року.

Дата і час початку проведення тестування кандидатів: 02.03.2022  об 11:00 год, каб. 403. 

Місце або спосіб проведення тестування: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Софія Баран, +38 (032) 2999239, uwp2@loda.gov.ua.